UČEBNICA
INFORMATIKA S TOMÍKOM
 

V tejto demoverzii nájdete niekoľko vybratých kapitol spolu s cvičeniami. Prezrieť si tu môžete aj kompletný obsah učebnice. Kapitoly, ktoré sú k dispozícií v tejto demoverzii, sú v obsahu označené značkou "U".

Táto demoverzia má spolu s obsahom viac ako 40 strán.

PRACOVNÝ ZOŠIT
INFORMATIKA S TOMÍKOM
 

V demoverzii pracovného zošita nájdete pracovné listy k vybraným kapitolám z učebnice.

Celkovo tu nájdete 6 pracovných listov

MULTIMEDIÁLNE CD
INFORMATIKA S TOMÍKOM
 

V demoverzii multimediálneho CD nájdete ukážky teórií a cvičení, ktoré sa týkajú vybratých kapitol. Ukážky teórií a cvičení, ktoré sú k dispozícií v tejto demoverzii, sú v obsahu demoverzie učebnice označené značkou "CD".

Okrem ukážok tu nájdete aj dve demoverzie cvičení, demoverziu kvízu a demoverziu testu.

 
INŠTALÁCIA
ODPORÚČANIA
 

ReEdícia ako i nové upravené dema na rok 2009

Vzhľadom k tomu, že našim vydavateľom je teraz Computer Press, a.s., bolo nevyhnutné okrem plnej verzie upraviť aj všetky demoverzie.

Všetky aktuálne demá sú pripravené na stiahnutie práve v tejto sekcii.

 
 

Učebnica / Pracovný zošit: verzia PDF - aby ste si mohli pozrieť a prípadne vytlačiť demoverziu učebnice a pracovného zošita, potrebujete mať naištalovaný Adobe Reader. Ten si môžete stiahnuť z webovej stránky: www.adobe.com

Multimediálne CD - demoverziu je potrebné rozbaliť do príslušného priečinka a následne je ju možné jednoducho spustiť bez akejkoľvek inštalácie. Inštalačného sprievodcu nájdete len v plnej verzii produktu. Ten vás prevedie celou inštaláciou.