PREVRATNÁ UČEBNICA
PÚTAVÁ INTERAKTÍVNA FORMA UČENIA

Našim hlavným cieľom bola snaha vyvinúť učebnicu, ktorá by vás dokázala príjemnou, nenútenou a hravou formou naučiť pracovať s počítačom. Dnes už vieme povedať, že tento náš cieľ sa nám podarilo úspešne naplniť a to dokonca nad rámec našich očakávaní o čom svedčia kladné ohlasy od tisícky spokojných užívateľov týchto učebníc.

Tento jedinečný spôsob výučby bol postupne zavedený na mnohých základných a stredných školách. Naše materiály sa stali neodmysliteľnými pomocníkmi a dnes už hlavne aj základom kvalitnej a efektívnej výučby informatiky.

Prostredníctvom tejto webovej stránky, Vám teraz ponúkame možnosť nazrieť do našej práce a zároveň možnosť odniesť si so sebou kúsok z nás a z našej tvorby.

 
STIAHNUŤ UKÁŽKU
UČEBNICA VHODNÁ PRE KAŽDÉHO
 

Pre všetky vekové kategórie: či ste dieťa, študent, dospelý alebo dôchodca, je táto učebnica určená práve vám. Stačí ak máte záujem naučiť sa pracovať s počítačom. Nemusíte sa ničoho obávať, pretože táto forma učenia vás natoľko zaujme, že v krátkom čase spolu s nami nielen zvládnete preberané učivo, ale budete mu aj dokonale rozumieť a to bez rozdielu veku.

 
 

Naše odporúčanie: skôr ako si stiahnete ukážku tejto prevratnej učebnice, odporúčame vám pozorne si prečítať z tejto stránky spôsob výučby, ktorý robí našu učebnicu prevratnou a jedinečnou. Takto pochopíte kedy a prečo sa pri výučbe využíva nielen kniha ale aj pracovný zošiť, multimediálne CD, multimediálne cvičenia, kvízy, testy či zhrňujúce teórie alebo hry, ktoré sú veľmi poučné a hravou formou vám umožnia zvládnuť preberané učivo. Každý z týchto vymenovaných prvkov je pri výučbe naozaj veľmi dôležitý.